17. konference ambulantních psychiatrů
FAQ
Chcete se registrovat na poslední chvíli? Máte problém s přihlášením do systému? Neváhejte nás kontaktovat:

Kdy bude zveřejněn archiv akce a jak s ním pracovat?

Archiv akce bude všem registrovaným uživatelům k dispozici nejpozději od pondělí 14. 12. 2020. Po skončení vysílání je třeba všechny přednášky zpracovat a nahrát do systému. A jak se do archivu dostanete? Po přihlášení stačí navštívit sekci Program/Odborný program, sledovat můžete všechny přednášky označené červeným tagem REC. Archiv bude všem registrovaným účastníkům k dispozici až do konce října 2021.

Rádi bychom zaregistrovali větší počet účastníků najednou, je to možné?

Samozřejmě. Kontaktujte, prosím, paní Elišku Pančochovou na e-mail registrace@solen.cz a ta s vámi hromadnou registraci vyřeší. Ke každému lékaři je potřeba uvést jeho jméno, příjmení, tituly, e-mailovou adresu a ČLK ID. Na jeden e-mail není možné registrovat více uživatelů!

Kde najdu odkaz na on-line stream z přednáškových sálů?

Stačí se po registraci a získání přihlašovacích údajů přihlásit na www.kongrespsychiatrie.cz a v menu následně zvolit červeně označenou položku Event Live.

Bude obsah dostupný pouze v termínu 9.–10. 12. 2020?

Všechny přednášky, ke kterým autoři udělili souhlas, naleznete až do října 2021 v archivu akce a můžete se k nim kdykoliv vrátit.

Jak se přihlásit/získat přístup k archivu přednášek?

V menu zvolte modře označenou položku Registrace, kde si můžete přístup objednat. Po vyplnění registračního formuláře budete o aktivaci přístupu informováni naším týmem. Poté už stačí na webových stránkách provést první přihlášení, kdy zadáte svůj e-mail, a systém vám automaticky vygeneruje přístupové heslo na on-line stream odborného programu vysílání (9.–10. 12. 2020) a do archivu akce, který bude přístupný až do října 2021. Heslo vám při prvním přihlášení bude odesláno do e-mailu, který jste zadali při registraci.

Je konference akreditována pro lékaře dle Stavovského předpisu č. 16 ČLK i v on-line podobě?

Ano, všichni účastníci, kteří budou sledovat on-line stream odborného programu v termínu 9.–10. 12. 2020, získají 10 kreditů do systému vzdělávání ČLK. Kredity je možné získat za zhlédnutí odborného programu v archivu akce až do 31. 12. 2020 (certifikáty budou odeslány v týdnu od 4. 1. 2021). Archiv akce bude zveřejněn v pondělí 14. 12. 2020. Účastníci, kteří se zaregistrují v novém roce 2021 a využijí archiv akce, již na kredity nárok nemají.