17. konference ambulantních psychiatrů
Jedná se o web ročníku 2020. Nové webové stránky pro letošní ročník, který se uskuteční ve dnech 25.–26. listopadu 2021, budou spuštěny v květnu 2021.
Úvod
Úvodní slovo

Vážené lékařky, vážení lékaři,

vzhledem ke komplikované epidemické situaci se 17. ročník Konference Psychiatrie pro praxi uskuteční pouze ve virtuální podobě. Jednotlivé přednášky nahrajeme a registrovaní účastníci je budou moci zhlédnout 9.–10. prosince 2020. Akce je akreditována v rámci celoživotního postgraduálního vzdělávání dle Stavov­ského předpisu č. 16 ČLK a ohodnocena 10 kredity pro lékaře.

Všichni účastníci, kteří budou sledovat on-line stream odborného programu v termínu 9.– 10. 12. 2020, získají 10 kreditů do systému vzdělávání ČLK. Kredity je možné získat i za zhlédnutí odborného programu v archivu akce až do 31. 12. 2020 (certifikáty budou odeslány v týdnu od 4. 1. 2021).

Setkávání na konferencích je obtížně nahraditelné a pevně věříme, že příští ročník už bude opět hostit Olomouc tak, jak jsme byli dosud zvyklí. Výhodou této formy konference ovšem bude možnost účasti více psychiatrů i ze vzdálenějších částí republiky a to, že přednášky bude možné shlédnout i později – postupně, v časech, které budou účastníkům vyhovovat.

Organizační tým společnosti Solen


Chcete se registrovat na poslední chvíli? Máte problém s přihlášením do systému? Neváhejte nás kontaktovat:


Aktuality
Aktualita
Jak pracovat s archivem akce?

Pokud jste nestihli stream v termínu 9. -10. 12. 2020, kredity můžete získat i za zhlédnutí odborného programu v archivu do 31. 12. 2020. Po přihlášení stačí navštívit sekci „Program/Odborný program“, sledovat můžete všechny přednášky označené červeným tagem  REC. Archiv akce je všem registrovaným uživatelům k dispozici do 31. 10. 2021. Zhlédnutí přednášek v novém roce již není akreditováno.

Aktualita
Prohlédněte si materiály k akci

V sekci „Ke stažení“ najdete programovou brožuru 17. konference Psychiatrie pro praxi, kde se můžete podívat na jednotlivé bloky a přednášky. Najdete zde i sborník abstrakt.

Aktualita
Jak se přihlásit na on-line 17. ročník Konference Psychiatrie pro praxi?

Po kliknutí na tlačítko Registrace stačí vyplnit jednoduchý formulář, následně vám bude vygenerována faktura a zaregistrujeme vás do systému. O aktivaci přístupu budete informováni naším týmem. Poté už stačí na webových stránkách provést první přihlášení, kdy zadáte svůj e-mail, a systém vám automaticky vygeneruje přístupové heslo.

Aktualita
Novinky v systému akreditace ČLK

Prosíme, abyste při registraci uváděli své ČLK ID. Pokud své ČLK ID neznáte, můžete ho vyhledat ZDE. My pak zajistíme, aby vám byly zasloužené kredity připsány. Děkujeme za spolupráci!